Здравје и Спорт

Производи на страна:
Страна 2 од 3
CNE-KW34PP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CNE-KW34PP

Часовник, Паметен, Телефонски Повици, 128x128 пиксели LCD, 400mAh, Розева

41,13
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CNE-KW34BL
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CNE-KW34BL

Часовник, Паметен, Телефонски Повици, 128x128 пиксели LCD, 400mAh, Син

41,13
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CNS-SW78BB
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CNS-SW78BB

Часовник, Паметен, Пулс, Нотификации, 240x240 пиксели LCD, 200mAh, Црн

54,49
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CNS-SW79BB
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CNS-SW79BB

Часовник, Паметен, Пулс, Нотификации, 240x280 пиксели TFT, 180mAh, Црн

46,43
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CNS-SB75BB
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CNS-SB75BB

Часовник, Паметен, Алка, Пулс, Нотификации, LCD Дисплеј, 105mAh, Црн

70,39
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CNE-KW31BB
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CNE-KW31BB

Часовник, Паметен, Телефонски Повици, 240x240 пиксели LCD, 380mAh, Црн

38,14
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CNS-SW78PP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CNS-SW78PP

Часовник, Паметен, Пулс, Нотификации, 240x240 пиксели LCD, 200mAh, Розев

54,49
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CNS-SW74BL
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CNS-SW74BL

Часовник, Паметен, Пулс, Нотификации, 240x240 пиксели LCD, 170mAh, Син

41,25
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CNS-SW79BL
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CNS-SW79BL

Часовник, Паметен, Пулс, Нотификации, 240x280 пиксели TFT, 180mAh, Сина

46,43
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CNS-SW63PP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CNS-SW63PP

Часовник, Паметен, Пулс, Нотификации, 240x240 пиксели TFT, 155mAh, Розева

35,01
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CNS-SW79PP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CNS-SW79PP

Часовник, Паметен, Пулс, Нотификации, 240x280 пиксели TFT, 180mAh, Розев

46,43
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CNE-ST01BB
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CNE-ST01BB

Часовник, Паметен, Алка, Безбедносна Зона, Пулс, Нотификации, 400mAh, Црн

42,4
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CNE-KW31RR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CNE-KW31RR

Часовник, Паметен, Телефонски Повици, 240x240 пиксели LCD, 380mAh, Розева

38,14
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CNS-SW63BB
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CNS-SW63BB

Часовник, Паметен, Пулс, Нотификации, 240x240 пиксели TFT, 155mAh, Црн

35,01
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CNS-SW74BB
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CNS-SW74BB

Часовник, Паметен, Пулс, Нотификации, 240x240 пиксели LCD, 170mAh, Црн

41,25
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.