Дронови, Квадкоптери

Производи на страна:
Страна 1 од 1
DJI-GIMBAL OM5/W
Брзо инфо
(0)

Стабилизатор, Гимбал, Bluetooth, Смарт Телефон, Бел

158,97
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DJI-RS 2 PRO
Брзо инфо
(0)

Стабилизатор, Гимбал, Bluetooth, USB-C, Црн

841,99
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DJI-GIMBAL OM5/G
Брзо инфо
(0)

Стабилизатор, Гимбал, Bluetooth, Смарт Телефон, Сив

158,97
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DJI-RSC 2 PRO
Брзо инфо
(0)

Стабилизатор, Гимбал, Bluetooth, USB-C, Црн

652,29
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DJI-POCKET 2
Брзо инфо
(0)

Гимбал, Стабилизатор, Камера, 4 К, 2 часа, 120 g, Црна

502,19
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DJI-MINI SE FLY
Брзо инфо
(0)

Дрон, Квадкоптер, GPS, Камера, 2.7K, 4 километри, 30 минути

375,34
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DJI-TELLO BOOST
Брзо инфо
(0)

Дрон, Квадкоптер, Камера, HD, 100 метри, 13 минути

149
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
XR-16000
Брзо инфо
(1)
Квадкоптер, Дрон, GPS
499
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DJI-MINI2 FLY
Брзо инфо
(0)

Дрон, Квадкоптер, GPS, Камера, 4K, 10 километри, 31 минута.

551,86
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DJI-MAVIC3 FLY
Брзо инфо
(0)

Дрон, Квадкоптер, GPS, Камера, 5.1K, 30 километри, 46 минути

2.625,39
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.