Соларни системи и опрема

Производи на страна:
Страна 1 од 2
PV-AZS4
Брзо инфо
(0)

Конектор - разделник, 1000V, 30A.

9,76
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PV-AZB4
Брзо инфо
(0)

Конектор - разделник, 1000V, 30A.

9,76
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CIR-PV CDP-0
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CDP-0
Динамички Управувач на Моќност во Соларни Системи, DIN
830,56
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-PV CDP-G
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CDP-G
Динамички Управувач на Моќност во Соларни Системи, DIN
1.014,76
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PIK280M(60)
Брзо инфо
(0)

Монокристален фотонапонски панел за производство на електрична енергија од сончевата светлина, моќност 280W.

 

113,4
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PIK340M(72)
Брзо инфо
(0)

Монокристален фотонапонски панел за производство на електрична енергија од сончевата светлина, моќност 340W.

 

142,29
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PIK265P(60)
Брзо инфо
(1)

Поликристален фотонапонски панел за производство на електрична енергија од сончевата светлина, моќност 265W.

 

103,75
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PIK270P(60)
Брзо инфо
(0)

Поликристален фотонапонски панел за производство на електрична енергија од сончевата светлина, моќност 270W.

 

105,71
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PIK280P(60)
Брзо инфо
(0)

Поликристален фотонапонски панел за производство на електрична енергија од сончевата светлина, моќност 280W.

 

109,62
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TESCOM-PV1000
Брзо инфо
(0)
Соларен PV Систем, Електрична Енергија, Батерија, 230 VAC, 1kW
2.257,63
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TESCOM-PV1500
Брзо инфо
(0)
Соларен PV Систем, Електрична Енергија, Батерија, 230 VAC, 1.5kW
3.243,22
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TESCOM-PV2000
Брзо инфо
(0)
Соларен PV Систем, Електрична Енергија, Батерија, 230 VAC, 2kW
3.989,83
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TESCOM-PV3000
Брзо инфо
(0)
Соларен PV Систем, Електрична Енергија, Батерија, 230 VAC, 3kW
6.616,1
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TESCOM-PV5000
Брзо инфо
(0)
Соларен PV Систем, Електрична Енергија, Батерија, 380 VAC, 5kW
10.284,75
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TESCOM-PV3000RT
Брзо инфо
(0)
Соларен PV Систем, Електрична Енергија, 230 VAC, 3kW
6.714,41
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.