NXP

Производи на страна:
Страна 1 од 1
NXP-FRDM-KL25Z
Брзо инфо
(0)

FRDM-KL25Z Развојна Плочка, Kinetis

25,51
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NXP-FRDM-KW41Z
Брзо инфо
(0)

FRDM-KW41Z Развојна Плочка, Kinetis

146,08
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NXP-OM13053
Брзо инфо
(0)
LPCXpresso Развојна Плочка, LPC812 MCU, Потенциометар
25,8
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NXP-OM13035
Брзо инфо
(0)
LPCXpresso Развојна Плочка, LPC1115 MCU
34,52
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NXP-OM13080
Брзо инфо
(0)
LPCXpresso Развојна Плочка, LPC112X MCUs
44,98
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NXP-OM13077
Брзо инфо
(0)
LPCXpresso Развојна Плочка, LPC54100 MCUs
43,78
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NXP-OM13058
Брзо инфо
(0)
LPCXpresso Развојна Плочка, LPC11U68 MCU
22,32
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NXP-OM13012
Брзо инфо
(0)
LPCXpresso Развојна Плочка, LPC11C24 MCU
28,04
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NXP-OM13056
Брзо инфо
(0)
LPCXpresso Развојна Плочка, LPC15494 MCU
50,72
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NXP-OM11083
Брзо инфо
(0)
LPCXpresso Развојна Плочка, LPC1110FD20 MCU
143,1
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NXP-OM13071
Брзо инфо
(0)
LPCXpresso824-MAX Развојна Плочка, LPC82x MCUs
27,22
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NXP-OM13063
Брзо инфо
(0)
Quickstart Развојна Плочка, LPC4088 MCU
76,58
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NXP-OM11043
Брзо инфо
(1)
Плочка за Евалуација,LPC176x MCU's
74,86
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NXP-OM13070
Брзо инфо
(1)
Развојна Плочка, LPC4337 MCU
37,87
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NXP-SLN-ALEXA-IO
Брзо инфо
(0)

Развојна Плочка, MIMXRT106ADVL6A, 32Bit, Alexa Гласовни Сервиси, MCU, WiFi, BT

141,9
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.