STMicroelectronics

Производи на страна:
Страна 1 од 1
NUCLEO-F411RE
Брзо инфо
(0)
STM32 Nucleo Развојна Плочка, STM32F411RET6 MCU
24,66
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NUCLEO-L152RE
Брзо инфо
(1)
STM32 Nucleo Развојна Плочка, STM32L152RET6 MCU
22,41
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NUCLEO-F334R8
Брзо инфо
(0)
STM32 Nucleo Развојна Плочка, STM32F334R8 MCU
15,1
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NUCLEO-F103RB
Брзо инфо
(0)
STM32 Nucleo Развојна Плочка, STM32F103RBT6 MCU
23,88
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
STM32VLDISC.
Брзо инфо
(1)
STM32 Развоен Сет, STM32F100RB MCU
16,18
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
STM32F0DISC.
Брзо инфо
(0)
STM32F0 Развоен Сет, STM32F0 MCU
13,73
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
STM32F3DISC
Брзо инфо
(1)

Развоен кит за STM32 F3 серијата Cortex-M4 - со STM32F303VC MCU.

22,86
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
STM32F411EDISC.
Брзо инфо
(0)
STM32F4 Развоен Сет, STM32F411VE MCU
28,52
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
STM32F746GDISC.
Брзо инфо
(1)
STM32F7 Развоен Сет, STM32F746NG MCU
77,19
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
STM32F7508-DK
Брзо инфо
(1)

Discovery Kit STM32 Развојна Плочка, STM32F7508

76,14
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NUCLEO-IHM01A1
Брзо инфо
(0)

Додаток за STM32 Nucleo Развојна Плочка,

X-NUCLEO-IHM01A1

15,89
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NUCLEO-IHM05A1
Брзо инфо
(0)

Додаток за STM32 Nucleo Развојна Плочка,

X-NUCLEO-IHM05A1

20,87
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NUCLEO-IHM03A1
Брзо инфо
(0)

Додаток за STM32 Nucleo Развојна Плочка,

X-NUCLEO-IHM03A1

15,1
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.