LED драјвери

Производи на страна:
Страна 1 од 1
MEW-LPV-60-5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LPV-60-5
Напојување за LED Осветлување, Константен Напон, 5 VDC, 8 A
23,6
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-LPV-60-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LPV-60-12
Напојување за LED Осветлување, Константен Напон, 12 VDC, 5 A
23,6
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-LPV-100-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LPV-100-12
Напојување за LED Осветлување, Константен Напон, 12 VDC, 8.5 A
38,74
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-LPC-20-700
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LPC-20-700
Напојување за LED Осветлување, Константна Струја, 9 - 30 VDC, 0.7 A
15,49
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-LPC-20-350
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LPC-20-350
Напојување за LED Осветлување, Константна Струја, 9 - 48 VDC, 0.35 A
15,49
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-APV-35-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: APV-35-12
Напојување за LED Осветлување, Константен Напон, 12 VDC, 3 A
17,19
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-APV-16-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: APV-16-12
Напојување за LED Осветлување, Константен Напон, 12 VDC, 1.25 A
9,06
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-LPV-100-5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LPV-100-5
Напојување за LED Осветлување, Константен Напон, 5 VDC, 12 A
38,74
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-APC-16-700
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: APC-16-700
Напојување за LED Осветлување, Константна Струја, 9 - 24 VDC, 0.7 A
10,96
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-APC-12-700
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: APC-12-700
Напојување за LED Осветлување, Константна Струја, 9 - 18 VDC, 0.7 A
10,96
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DEL-GPC20-700
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GPC-20-700
Напојување за LED Осветлување, Константна Струја, 3 - 30 VDC, 0.7 A
17,46
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PC-P.SUP.08
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCE20-12-1,66-LED-S

LED Драјвер, Константен Напон, 12 VDC, 1,66 A

11,9
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PC-P.SUP.09
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCE30-12-2,5-LED-S

LED Драјвер, Константен Напон, 12 VDC, 2,5 A

13,54
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PC-P.SUP.10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCE40-24-1,66-LED-E

LED Драјвер, Константен Напон, 24 VDC, 1,66 A

13,54
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PC-P.SUP.11
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCE60-24-2,5-LED-E

LED Драјвер, Константен Напон, 24 VDC, 2,5 A

17,81
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.