За монтажа на DIN шина

Производи на страна:
Страна 1 од 4
MEW-MDR-60-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDR60/24-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 2.5 A, 60 W, Mean Well
30,95
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-DRP-240-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NDR-240-24
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 10 A, 240 W, Mean Well
68,71
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-MDR-20-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDR20-24-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 1 A, 24 W, Mean Well
22,7
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-DR-120-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NDR-120-24
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 5 A, 120 W, Mean Well
40,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-MDR-60-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDR60/12-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 12 VDC, 5 A, 60 W, Mean Well
30,95
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-DR-60-05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DR60-05
Индустриско Напојување, DIN Шина, 5 VDC, 6.5 A, 32.5 W, Mean Well
31,48
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-MDR-100-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDR100/24-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 4 A, 96 W, Mean Well
50
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-MDR-20-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDR20-12-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 12 VDC, 1.67 A, 20 W, Mean Well
22,7
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-DR-75-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DR-75-12-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 12 VDC, 6.3 A, 76 W, Mean Well
40,09
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-DR-45-05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DR45-05-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 5 VDC, 5 A, 25 W, Mean Well
26,63
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-SP-320-48
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SP320-48-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 48 VDC, 6.7 A, 321.6 W, Mean Well
81,5
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-DR-60-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DR60-12-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 12 VDC, 4.5 A, 54 W, Mean Well
31,48
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-DRP-480-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NDR-480-24
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 20 A, 480 W, Mean Well
131,36
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-DRP-240-48
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP240-48-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 48 VDC, 5 A, 240 W, Mean Well
68,71
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-MDR-60-5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDR-60-5

Индустриско Напојување, DIN Шина, 5 VDC, 10A, 50 W, Mean Well

25,75
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.