За монтажа на DIN шина

Производи на страна:
Страна 2 од 4
MEW-MDR-60-5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDR-60-5

Индустриско Напојување, DIN Шина, 5 VDC, 10A, 50 W, Mean Well

25,75
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-DR-30-05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NDR-30-5
Индустриско Напојување, DIN Шина, 5 VDC, 3 A, 15 W, Mean Well
19,72
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-MDR-40-5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDR-40-5
Индустриско Напојување, DIN Шина, 5 VDC, 6 A, 30 W, Mean Well
26,82
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DEL-DRP48V60W1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP048V060W1BN
Индустриско Напојување, DIN Шина, 48 VDC, 1.25 A, 60 W, Delta
70,87
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRP48V480W1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP048V480W1BN
Индустриско Напојување, DIN Шина, 48 VDC, 10 A, 480 W, Delta
224,14
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRP48V240W1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP048V240W1BN
Индустриско Напојување, DIN Шина, 48 VDC, 5 A, 240 W, Delta
145,35
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRP48V120W1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP048V120W1BN
Индустриско Напојување, DIN Шина, 48 VDC, 2.5 A, 120 W, Delta
102,51
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRP24V60W3B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP024V060W3BN
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 2.5 A, 60 W, Delta
109,62
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRP24V60W1Z
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP024V060W1AZ
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 2.5 A, 60 W, Delta
42,81
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRP24V60W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP024V060W1AA
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 2.5 A, 60 W, Delta
52,04
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRP24V48W1Z
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP-24V48W1AZ
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 2 A, 48 W, Delta
37,67
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRP24V480W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP024V480W1AA
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 20 A, 480 W, Delta
210,33
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRP24V240W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP024V240W1AA
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 10 A, 240 W, Delta
121,15
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRP24V120W3B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP024V120W3BN
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 5 A, 120 W, Delta
120,72
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRP24V120W2B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP-24V120W2BN
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 5 A, 120 W, Delta
121,28
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.