Термистори

Производи на страна:
Страна 1 од 2
LM-8-008
Брзо инфо
(0)

NTC Термистор, 8 Ohm, 8.5mm, 20%

0,95
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PTCJ29P190
Брзо инфо
(0)
PTC Термистор, 5.08 mm
2,86
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM-7-15030
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM07-15030
NTC Термистор, 3 Ohm, 7mm, 10%
1,27
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM-5-203
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM05-203J ROHS
NTC Термистор, 20 kOhm, 5mm, 10%
0,95
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM-5-204
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM05-204
NTC Термистор, 200 kOhm, 5mm, 10%
1,43
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM-5-100
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM05-100 ROHS
NTC Термистор, 10 Ohm, 5mm, 10%
0,95
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM-5-502
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM05-502
NTC Термистор, 5 kOhm, 5mm, 10%
0,76
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM-5-202
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM05-202J
NTC Термистор, 2 kOhm, 5mm, 10%
0,95
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM-5-302
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM05-302
NTC Термистор, 3 kOhm, 5mm, 10%
1,13
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM-5-102
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM05-102J
NTC Термистор, 1 kOhm, 5mm, 10%
1,13
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM-5-104
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM05-104J
NTC Термистор, 100 kOhm, 5mm, 10%
0,76
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM-5-501
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM05-501J ROHS
NTC Термистор, 500 Ohm, 5mm, 10%
0,95
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM-5-103
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM05-103
NTC Термистор, 10 kOhm, 5mm, 10%
0,34
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM-5-475
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM05-475
NTC Термистор, 4.7 MOhm, 5mm, 10%
1,43
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NTC 1K2
Брзо инфо
(0)
NTC Термистор, 1.2 kOhm, 5mm, 10%
1,43
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.