Ракавици

IPD-GLOVES1
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY
Ракавици за Екрани на Допир, Црни
2,14
(вклучено ДДВ): 0
Б.Исп.одЛагер
w

Користете ги овие Touchscreen ракавици во текот на зимата со кои ќе имате целосна контрола до сите функции на вашиот смарт телефон.

 

Карактеристики:

  • Димензии: (130x50)mm
  • Тежина: 76g
  • Боја: црна
Димензии 130Х50 mm
Боја
 црна
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.