Електромотори

Производи на страна:
Страна 1 од 2
MOT24-HL149 21:1
Брзо инфо
(0)

DC Мотор, 30mm, 24V-DC.

24,07
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT12-HL149 90:1
Брзо инфо
(0)
DC Мотор, 30mm, 12V-DC
24,07
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT6-L149 188:1
Брзо инфо
(0)

DC Мотор, 27mm, 6V-DC.

26,07
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT MM10
Брзо инфо
(0)

DC Мотор, минијатурен, 3V-DC.

2,74
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT MM18
Брзо инфо
(0)

DC Мотор, минијатурен, (1.5-3)V-DC.

3,37
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-ADD SERVO1
Брзо инфо
(0)
Серво Мотор, 4.8 V - 6 V
13,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT ST01
Брзо инфо
(0)

Серво Мотор, Биполарен, 5V, 50rpm

23,32
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT SG90
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SG90 9G SERVO MOTOR

Серво Мотор, 3,5 V - 6 V, SG90

3,81
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT MG90S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MG90 9G SERVO MOTOR

Серво Мотор, 4.8 - 6 V, MG90

8,05
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SP2575M0206-A
Брзо инфо
(0)

Биполарен/Униполарен Степ Мотор,
12V, 0.24A, 50Ω, 7.5°/step, 1.6N-cm.

14,61
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
28BYJ-48
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1530
Степ Мотор, Биполарен, 5V, 5.625°/step
7,14
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT ST02
Брзо инфо
(0)

Биполарен Степ Мотор,

5V, (0-180)°, 140mA. 

20,56
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT ST03
Брзо инфо
(0)

Биполарен Степ Мотор,

12V, 1.8°, 0.23Nm, 330mA.

25,45
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MOT ST06
Брзо инфо
(0)

Биполарен Степ Мотор,

5V, 20Nmm, 1.8°, 200mA. 

46,61
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MOT ST04
Брзо инфо
(0)

Степ Мотор, 200Nmm, 3000rpm, 1.8°, 1.2A. 

28,81
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.