Raspberry Pi

Производи на страна:
Страна 1 од 5
RASP.PIZ/HAT
Брзо инфо
(0)

Дополнителна плочка,

Grove Base Hat.

14,3
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASP.PIZ/ENVIRO
Брзо инфо
(0)

Дополнителна плочка,

Pimoroni Enviro pHAT.

37,72
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASP.PIZ/EXPLORE
Брзо инфо
(0)

Дополнителна плочка,

Pimoroni Explorer pHAT.

7,42
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASP.PIZ/SPK
Брзо инфо
(0)

Дополнителна плочка,

Pimoroni Speaker pHAT.

27,75
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASP.PIZ/TOUCH
Брзо инфо
(0)

Дополнителна плочка,

Pimoroni Touch pHAT.

7,14
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASPB.GERT GPIO
Брзо инфо
(0)

Плочка за Експанзија на GPIO, Raspberry GERT

55,24
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASPBERRY-PI/3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: Raspberry-PI-3
Развоен Микрокомпјутер Raspberry Pi 3 Model B, RPI3-MODB
51,48
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASPBERRY-PI/3A+
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: Raspberry-PI-3A+
Развоен Микрокомпјутер Raspberry Pi 3 Model А+, RPI3-MODAP
39,42
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASPBERRY KIT22
Брзо инфо
(0)
Развоен Микрокомпјутер Raspberry Pi 3 Model B+, RPI3-MODBP, Кит со Raspberry Pi- Камера, Кутија, Мемориска Картичка 32 GB, USB Адаптер за Напојување 2.5 A, Аудио/Видео Кабел, ...
126,03
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASPBERRY KIT23
Брзо инфо
(0)
Развоен Микрокомпјутер Raspberry Pi 3 Model B+, RPI3-MODBP, Кит со Кутија, Мемориска Картичка 32 GB, USB Адаптер за Напојување 2.5 A, Аудио/Видео Кабел, Мрежен Кабел
80,35
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASPBERRY KIT20
Брзо инфо
(0)
Развоен Микрокомпјутер Raspberry Pi 4 Model B, 4GB, RPI4-MODBP-4GB, Кит со Кутија, Мемориска Картичка 32 GB, USB Адаптер за Напојување 3 A, Аудио/Видео Кабел, Мрежен Кабел...
154,37
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
RASP.KIT25
Брзо инфо
(0)
Развоен Микрокомпјутер Raspberry Pi 4 Model B, 2GB, RPI4-MODBP-2GB, Кит со Кутија, Мемориска Картичка 32 GB, USB Адаптер за Напојување 3 A, Аудио/Видео Кабел, Мрежен Кабел, Се...
132,6
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
RASP.KIT29
Брзо инфо
(0)
Развоен Микрокомпјутер Raspberry Pi 4 Model B, 1GB, Црна Кутија за Raspberry Pi 4 Model B, Мемориска Картичка 32 GB, USB Адаптер за Напојување, Мрежен Кабел, Аудио / Видео К...
106,9
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASPBERRY PI400
Брзо инфо
(0)
Развоен Микрокомпјутер Raspberry Pi 400, RPI400-US, Тастатура US
108,05
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASPB.PI400/KIT
Брзо инфо
(0)
Развоен Микрокомпјутер Raspberry Pi 400, RPI400-US, Тастатура US, Кит со Мемориска Картичка 16 GB, USB-C Адаптер за Напојување, Аудио/Видео Кабел, Raspberry Pi Водич за Почетн...
133,33
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.