Кутија за Складирање

BDL-TB3
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Bondline
Код од Произв.: TB3
Проводна Кутија за Складирање, 230 x 140 x 130mm, Bondline
11,02
(вклучено ДДВ): 0
Б.Исп.одЛагер
w

Комплетна програма на проводни пластични кутии кои имаат стандарден дизајн и карактеристики универзално прифатени со овој сестран метод на складирање / ракување. Овие кутии може да се вклопат во панели или пак да се наредат.


Многу силни, разновидни и атрактивни кутии со заоблено чело за лесно бирање.

 

* Достапно во повеќе различни димензии, ве молиме погледнете го каталогот.

Димензии 230x140x130 mm
Боја
 црна
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.