ESD Заштита

Производи на страна:
Страна 5 од 15
BDL-CPGVJ
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CPGVJ
ESD Кабел за заземјување, 4.5 m, 10 mm Нитна / Крокодилка
10,09
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-SCE10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SCE10
ESD Кабел за заземјување, 3 m, 10 mm Нитна / FastOn Ring
6,01
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-CPM7100
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CPM7100
EDS Тест Кит, Монитор за Електростатичко Поле
Повеќе
Побарајте понуда...
BDL-SRM3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SRM3
EDS Тест Кит, Отпорност
868,26
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-SRM100K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SRM100KNL
EDS Тест Кит, Површинска отпорност
376,25
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-SKIT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SKIT
ESD Кит за Нитни, Алат
87,62
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-KSFSKR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KSFSKR
ESD Кит за Теренско Сервисирање, 600 x 600mm, Bondline
56,91
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND-ESDC01/XL
Брзо инфо
(0)
ESD Комбинезон за Една Употреба, Големина - XL
16,95
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RND-ESDC01/L
Брзо инфо
(0)
ESD Комбинезон за Една Употреба, Големина - L
15,75
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND-ESDC01/XXL
Брзо инфо
(0)
ESD Комбинезон за Една Употреба, Големина - XXL
20,13
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND-ESDC01/M
Брзо инфо
(0)
ESD Комбинезон за Една Употреба, Големина - М
9,97
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BDL-TLUG
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TLUG
ESD Терминал, FastOn Прстен
0,84
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BDL-AS10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS10
ESD Adapter, 10 mm Нитна, Машко / Женско
3,11
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BDL-SS10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SS10

Адаптер 10mm нитна машка/женска,
+ банана женска.

1,56
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-BP3EU
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BP3EU
ESD Конектор за Заземјување, 3 x 10 mm Нитна
8,18
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.