Безбедност

Производи на страна:
Страна 1 од 3
SAS-APS10
Брзо инфо
(1)
Аларм, Лична Безбедност, 85 dB
6,43
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALRMP10BK
Аларм, Лична Безбедност, 85 dB
4,23
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS23
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALRMP40WT
Аларм, Лична Безбедност, 85 dB
6,33
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SEC-CAM380
Брзо инфо
(0)

Kамера, Скриена Камера, 0.8lux

17,8
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SAS-DUMMYCAM60
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DUMCD30WT
Kамера, Лажна, Инфрацрвена, IP44, 3 x R3
10,84
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SAS-DUMMYCAM30
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DUMCB40GY
Kамера, Лажна, Инфрацрвена, IP44, 2 x R6
12,72
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SAS-IPCAM360W1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IPCMP20CWT
Внатрешна Камера, IP, 360°
29,23
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SAS-IPCAM180W1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IPCMP10CWT
Внатрешна Камера, IP,, 180°, WiFi
39,89
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-DUMMY01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DUMCD50WT
Kамера, Лажна, IP44, 2 x R6
5,08
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-IPCAM01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IPCMPT10CWT
Внатрешна Камера, IP, 56°, 0.3 lux, WiFi
41,25
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-DUMMY02
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DUMCBS10BK
Kамера, Лажна, IP44, Црна
11,9
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-DUMMY03
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DUMCBS30BK
Kамера, Лажна, IP44, Црна
16,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SEC-DVR404
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SEC-DVR404
Видео Рекордер, Дигитален, x 4, LAN
40,42
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SEC-GL10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SEC-GL10
Аудио Галвански Изолатор
17,32
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SEC-LAMP10
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Светилка, 20 m, 12 W
15,25
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.