IGBT

Производи на страна:
Страна 1 од 3
BSM75GD120DN2
Брзо инфо
(0)
IGBT Модул, 1200 V, 75 A
146,01
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PM10CHA060
Брзо инфо
(0)
IGBT Модул, 600 V, 10 A
49,63
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2MBI100S-120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2MBI100S-120
IGBT Модул, 1200 V, 100 A
67,89
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
2MBI150U4A-120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2MBI150U4H-120
IGBT Модул, 1200 V, 150 A
120,76
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2MBI75P-140
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2MBI75P-140
IGBT Модул, 1400 V, 75 A
72,73
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MBI15L-120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6MBI15L-120
IGBT Модул, 1200 V, 15 A
21,19
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VII10-05L5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VII10-05L5
IGBT Модул, 600 V, 10 A
14,8
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2MBI300U2B060-50
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2MBI300U2B-060-50
IGBT Модул, 600 V, 300 A
90,03
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
2MBI200VH-120-50
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2MBI200VB-120-50
IGBT Модул, 1200 V, 200 A
93,22
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
2MBI150VA-120-50
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2MBI150VA-120-50
IGBT Модул, 1200 V, 150 A
61,42
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MUBW15-06A6K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MUBW15-06A6K
IGBT Модул, 600 V, 19 A
33,9
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
IXGH 24N50B
Брзо инфо
(0)
Транзистор, IGBT, 500 V, 48 A, 150 W
11,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IXGH 40N60B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IXGH40N60C2
Транзистор, IGBT, 600 V, 40 A, 250 W
6,81
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IXDH 30N120D1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IXDH30N120
Транзистор, IGBT, 1200 V, 38 A, 300 W
10,27
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
IXGP 10N60U1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IXGP10N60A
Транзистор, IGBT, 600 V, 10 A, 100 W
6,09
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.