Пакети - Електроника

Производи на страна:
Страна 1 од 3
LEP-0298
Брзо инфо
(0)

Логинг Пакет, за проверка на инсталации и кабли со аналоген инструмент, тестер на парици, бланкерка, преносна торбица и метален куфер.

119,45
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0232
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, одговор на вашите потреби при тестирање на мрежни инсталации и оголување на кабли.

52,61
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0346
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, NiMh Батерија за Полнење 1.2 V, Полнач

17,64
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0417
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, True-RMS Дигитален Мултиметар, 40 W Леткум, 118 mm Прецизна Универзална Пинцета, Сунѓерче, Калај за Лемење 16 gr, 9V Varta Цинк Хлорид Батерија

41,17
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0416
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, True-RMS Дигитален Мултиметар, Трета Рака со Лупа, 118 mm Прецизна Универзална Пинцета, Сунѓерче, Калај за Лемење 16 gr, 9V Varta Цинк Хлорид Батерија

41,59
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0443
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, Bluetooth Дигитална Вага, Паметен Уред- Црна Bluetooth Алка

8,91
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0429
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, Истерувач на Комарци 220 V, Светилка 12 V.

13,49
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0418
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, професионална кримп клешта за RJ конектори, со универзална алатка за оголување и сечење кабли и кутија со сет на RJ конектори за сите категории.

58,07
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0419
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, професионална кримп клешта за RJ конектори, со тестер на мрежни кабли за брза проверка и кутија со сет на RJ конектори за сите категории.​

67,97
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0199
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, професионална кримп клешта за RJ конектори, со универзална алатка за оголување и сечење кабли и кутија со сет на RJ конектори за сите категории.

58,07
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0222
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, лупата со 90 LED диоди заедно со детекторот на напон ви гарантираат прецизна и безбедна работа.

80,56
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0220
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, лупата со 90 LED диоди заедно со комплетот алати ви гарантираат прецизна работа со детален поглед одблизу.

67,41
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0221
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, лупата со 90 LED диоди заедно со комплетот алати ви гарантираат прецизна работа со детален поглед одблизу.

108,51
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0219
Брзо инфо
(0)
ЛОГИНГ Пакет, лупата со 90 LED диоди заедно со мултиметарот за heavy-duty апликации и леткумот со голема моќност ви гарантираат прецизна работа со детален поглед одблизу....
214,63
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0338
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, 40 W Зелена / Жолта Мини Бормашина, 24 W AC/DC Напојување

40,25
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.