Разно

Производи на страна:
Страна 1 од 1
SS460S
Брзо инфо
(0)
Hall Ефект Сензор, 3 V до 24 V, TO-92
2,86
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TSL245-TI
Брзо инфо
(0)
Конвертор на Светлина во Фреквенција, Инфраред, 800 nm до 1100 nm
4,02
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PVB-010200
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PVB-01 0200
Сензор за Вибрации, 90°
0,71
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LHI778
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LHI778
Сензор за Движење, IC, Инфраред, Пироелектрилен, 2 V до 15 V, TO-5
1,7
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PYD1798
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PYD1798
Сензор за Движење, IC, Инфраред, Пироелектрилен, 2.7 V до 3.6 V, TO-5
3,64
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LHI878
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LHI878
Сензор за Движење, IC, Инфраред, Пироелектрилен, 2 V до 12 V, TO-5
2,4
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PD-V1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PD-VI
Сензор за Движење, IC, Микробранов
8,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SDP810-125PA
Брзо инфо
(0)

Дигитален Сензор за Притисок, 125 Pa, Диференцијален, 5.5 V, Цевка, 3.8 mA

37,29
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MPX5700GP
Брзо инфо
(0)

Сензор за Притисок, Мерач, 6,4 mV/kPa, 0 kPa, 700 kPa, 4,75 V, 5,25 V.

42,86
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MPX5999D
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MPX5999D
Сензор за Притисок, IC, 0 kPa до 1000 kPa
19,32
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PSF102-7651-711
Брзо инфо
(0)
Сензор за Притисок, Прекинувач, IC, 1.25 mbar до 4.98 mbar
19,95
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MPXV2102GP
Брзо инфо
(0)
Сензор за Притисок, IC, 0 kPa до 100 kPa
13,84
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CPC1822NX
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CPC1822NX
Соларна Ќелија, IC, 4 V, SOIC-8
2,53
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.