Држач за Телевизор

VLM-MC10
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
Код од Произв.: TVCM1330BK
Држач за Телевизор, LCD, 20 kg, 42
21,18
(вклучено ДДВ): 0
Б.Исп.одЛагер
w

Плафонски држач за LED, LCD и Plasma телевизори кој може да се издолжува, ротира и да се навалува. Погоден за екрани од 26 до 42" или макс. 20kg.

 

Карактеристики:

  • Големина на екран: 26'' - 42''
  • Максимална тежина: 20kg
  • Наклон: 25°
  • Ротирање на зглоб: 180°
  • VESA стандард: 75 / 100 / 200 x 100 / 200 / 400 x 200 / 400
  • Растојание од плафон: 716-1160mm
  • Тежина: 4380gr
  • Димензии: (230Х100Х670)mm
  • Боја: црна
Монтажа
Плафон
Големина на екран 26 - 42 ''
Растојание од плафон 716 - 1160 mm
Максимална тежина 20 kg
Наклон 25 °
Ротирање на зглоб 180 °
VESA стандард
75
100
200
400
200x100
Боја
 црна
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.