Држач за Tелевизор

GB-LCD01
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY

Држач за Екран, LCD, 50 kg, 32 - 65

25,42
(вклучено ДДВ): 0
Б.Исп.одЛагер
w

Со својот минималистички дизајн и цврстата челична конструкција, држачот за телевизор заштедува простор додека обезбедува сигурна поддршка за телевизори и монитори до 70 инчи. Благодарение на максималниот агол на навалување од 6° и 3 нивоа на висина, можете да го прилагодите држачот на вашите индивидуални потреби. Можете дискретно да ги скриете ТВ-каблите зад испорачаниот капак во држачот.

 

Карактеристики:

  • Цврсти стапала за поставување телевизори и монитори на маси
  • Интегриран систем за управување со кабли за организирање и заштита на приклучните кабли
  • Перничињата за стапала од пена го штитат мебелот од гребнатини
  • Погоден за телевизори со рамен или заоблен дизајн од сите вообичаени големини (на пр. 32 инчи, 40 инчи, 43 инчи, 49 инчи, 50 инчи, 55 инчи, 58 инчи, 65 инчи) и брендови (Samsung, Sony, Philips, LG итн. .)
  • Лесно монтирање, компатибилен со стандардите VESA 75x75, 100x100, 100x150, 100x200, 150x100, 150x150, 200x100, 200x200, 300x200, 400x200, 300x200, 400x200
Големина на екран 32 - 70 ''
Максимална тежина 50 kg
Материјал
метал
Наклон 6 °
VESA стандард
75x75
100x100
200x100
200x200
300x200
300x300
400x200
400x300
400x400
600x400
800x400
VESA стандард макс.
800x400
Боја
 црна
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.