Држач за Монитор

KNM-MM11/2
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
Код од Произв.: MMNTDO100BK
Држач за Монитор, LCD, 6 kg, 32
81,16
(вклучено ДДВ): 0
Б.Исп.одЛагер
w

Поставете два монитори на овој држач и ротирајте ги, вртете и накосувајте ги додека не го постигнете посакуваниот агол. Со него ги има сите материјали потребни за лесна монтажа.

 

Карактеристики:

  • Пружина со гас за леснотија при навалување , ротирање и вртење
  • Ротација од 360 ° за широк опсег на движење
  • Вграден мерач на напнатост, лесно прилагодлив, погоден за разни тежини
  • Поставувањето може да го направите сами без дополнителна помош
  • Двоен систем за универзална монтажа

 

Пакувањето содржи:

  • Држач
  • Материјали зза монтажа
  • Упатство за употреба
Големина на екран 10 - 32 ''
Максимална тежина 6 kg
Материјал
пластика/метал
Број на оски 3
Ротирање на држач 360 °
VESA стандард
75x75
100x100
Боја
 црна
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.