Држач за Монитор

NE-LCD09
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
Код од Произв.: ERGOSMM100BK
Држач за Монитор, LCD, 10 kg, 24
27,37
(вклучено ДДВ): 0
Б.Исп.одЛагер
w

Овој ергономски држач за монитор на Nedis ви овозможува да го позиционирате вашиот екран на перфектна висина и да го намалите притисокот на мускулите на вратот. На држачот може да се намести еден монитор до 24" со максимална тежина до 10kg.

 

Карактеристики:

  • Направен е од метал - за максимална цврстина
  • Максимална тежина: 10kg
  • Прилагодлива висина: 3.5 - 40cm
  • Погоден е за екрани со големина од 14 до 24"
  • Монтажа со затегнување - за на маса со дебелина до 6cm
  • Ротирање 90° - за перфектно позиционирање

 

Пакетот содржи:

  • Држач за монитор
Големина на екран 14 - 24 ''
Вертикала на држач 35 - 400 mm
Максимална тежина 10 kg
Материјал
метал
Број на оски 1
Ротирање на зглоб 360 °
VESA стандард
75x75
100x100
Боја
 црна
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.