Држач за Монитор

KNM-MM11
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
Код од Произв.: MMNTSI100BK
Држач за Монитор, LCD, 6 kg, 32
41,13
(вклучено ДДВ): 0
Б.Исп.одЛагер
w
Пакети
Производов се содржи и во следниве пакети:

Поставете го вашиот монитор на овој држач и ротирајте, вртете и навалувајте го мониторот се додека не е идеално наместен. Доаѓа со механизам со гас и пружини за поместување без отпор. Со него ги има сите материјали потребни за лесна монтажа.

 

Карактеристики:

  • Ротација од 360° 
  • Ппилагодлив механизам за различни тежини
  • Едноставна инсталација
  • Механизам со пружини и гас за движење без отпор
Големина на екран 10 - 32 ''
Максимална тежина 6 kg
Материјал
метал
Број на оски 3
Ротирање на зглоб 360 °
VESA стандард
75x75
100x100
Боја
 црна
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.