Држач за Телевизор

TVS-LCD110
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY
Држач за Екран, LCD, 75 kg, 55
18,31
(вклучено ДДВ): 0
Б.Исп.одЛагер
w

Поставете го телевизорот на ѕид и дајте му на вашиот дом перфектен изглед. Брзото и едноставно поставување е овозможено благодарение на вклучените инструкции и сите потребни додатоци.

 

Карактеристики:

  • Големина на екран: 26-55" / 58-140cm
  • Растојание од ѕид: 45mm
  • Максимална тежина: 75kg
  • VESA: (100 / 200x100 / 200 / 400x200)mm
Монтажа
Ѕид
Големина на екран 23 - 55 ''
Растојание од ѕид 58 - 140 mm
Растојание од ѕид 45 mm
Максимална тежина 75 kg
Материјал
метал
Број на оски 1
Наклон 10 °
VESA стандард макс.
400x200
200x100
200x200
100x100
Боја
 црна
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.