Држач за Телевизор

VLM-MFM31
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
Код од Произв.: TVWM31BK
Држач за Екран, LCD, 30 kg, 32
24
(вклучено ДДВ): 0
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Пакети
Производов се содржи и во следниве пакети:

Со овој држач можете да го поставите вашиот телевизор на ѕид и да го накосувате, вртите и ротирате по желба. Во комплетот има се што е потребно за брза и лесна монтажа.

 

Карактеристики:

  • Големина на екран: (10-32)” / (25-82)cm
  • Растојание од ѕид: (68-370)mm
  • Максимална тежина: 30kg
  • VESA (mm): 75 / 100 / 200x100 / 200
  • Накосување: 15°
  • Ротирање: 180°
  • Вртење: 170°
  • Број на оски: 3
Монтажа
Ѕид
Големина на екран 10 - 32 ''
Растојание од ѕид 68 - 370 mm
Максимална тежина 30 kg
Материјал
метал
Број на оски 3
Наклон 15 °
Ротирање на зглоб 180 °
Ротирање на држач 170 °
VESA стандард
100
200
200x100
Димензии 260x80x200 mm
Боја
 црна
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.