Држач за Телевизор

KNM-LF10
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
KÖNIG
Код од Произв.: KNM-LF10
Држач за Екран, LCD, 60 kg, 42 - 65
25,38
(вклучено ДДВ): 0
Б.Исп.одЛагер
w

Поставете го телевизорот на ѕид и дајте му на вашиот дом перфектен изглед. Брзото и едноставно поставување е овозможено благодарение на вклучените инструкции и сите потребни додатоци. Благодарение на вклучениот нивелатор, држачот ќе биде поставен соодветно, под прав агол.

 

Карактеристики:

  • Големина на екран: 42-65" / 107-165cm
  • Растојание од ѕид: 29mm
  • Максимална тежина: 60kg
  • VESA: (100 / 200x100 / 200 / 400x200 / 400 / 600x400)mm
Монтажа
Ѕид
Големина на екран 42 - 65 ''
Растојание од ѕид 29 mm
Максимална тежина 60 kg
Материјал
метал
VESA стандард
100
200
400
600x400
200x100
400x200
Боја
 црна
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.