Држач за Телевизор

TVS-MOT10C
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
KÖNIG
Код од Произв.: TVS-MOT10C
Држач за Екран, LCD, 40 kg, 27
27,97
(вклучено ДДВ): 0
Б.Исп.одЛагер
w

Гледајте ТВ комфорно со овој професионален ѕиден држач со далечинска контрола. Може да се контролира со помош на вашето оригинално далечинско за телевизорот, така што нема да биде потребен дополнителен далечински управувач. Изработен е од високо квалитетен челик и гарантира дека вашиот телевизор ќе биде монтиран безбедно и цврсто. Овој држач е погоден за телевизори со големина на екран до 27" и ви овозможува да го ротирате и навалувате вашиот телевизор. Тенкиот дизајн на држачот го одвојува телевизорот од ѕидот на растојание од 25cm.

Монтажа
Ѕид
Големина на екран 15 - 27 ''
Растојание од ѕид 250 mm
Максимална тежина 40 kg
Материјал
челик
Број на оски 1
Наклон 10 °
Боја
 кафеава
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.