Уреди

Производи на страна:
Страна 3 од 9
NE-HDMIEXT09
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VWFI3450BK

Безжичен HDMI Приемник, Екстендер, WiFi, 30 m, 4K / 60Hz

137,41
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HDMIEXT10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VTRA3460GY

Екстендер, HDMI, WiFi, 30 m

139
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-HDMIEXT11
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VTRA3470AT

Екстендер, HDMI, WiFi, 150 m

233,05
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GB-HDMIEXT01
Брзо инфо
(0)

Засилувач, HDMI, 40 m

16,95
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KN-HDMIREP10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VREP3400AT
HDMI Засилувач, 35 m
18,11
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HDMIEXT06
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VREP3475AT
HDMI Засилувач, 4K, 60 Hz, 40 m
19,53
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HDMICON07
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ACON3445AT

Дигитален Аудио Конвертор, HDMI, Оптика, ARC, eARC

84,74
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HDMICON09
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ACON3415AT

Дигитален Аудио Конвертор, 2 x RCA, 3.5 mm, eARC

41,54
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
AT-VM0808H
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VM0808HB-AT-G
HDMI Матрица, Црна, 8 Порти, FullHD
1.461,86
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GB-HDMIMAT1
Брзо инфо
(0)

HDMI Матрица, Црна, 4K, 4 Порти, 3.5 mm

23,73
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HDMIMAT03
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VMAT3462AT

HDMI Матрица, Црна, 4 Порти, 4K

71,18
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HDMIMAT06
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VMAT3482AT

HDMI Матрица, Црна, 4 Порти, 4K

97,45
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GB-HDMIMAT2
Брзо инфо
(0)

HDMI Матрица, Црна, 4K, 4 Порти, Оптика, 3.5 mm

86,59
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KN-HDMIMAT90
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VMAT3474AT
HDMI Матрица, Сива, 4K, 4 Порти
200
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
HQS-SH100
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KNVSW3404
HDMI Преклопник, Црн, Автоматски, 4 Порти, FullHD
9,17
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.