Комбинирани работни станици

Производи на страна:
Страна 1 од 1
WEL.WR3000M
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053368699N
3 Канална Работна Станица, WR 3000M, 420 W, 550°C, Weller
3.632,02
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WR3M
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 53366699
3 Канална Работна Станица, WR 3M, 420 W, 550°C, Weller
2.598,97
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WR2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053377699N
Двоканална Работна Станица, WR 2, 300 W, 550°C, Weller
1.585,3
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WR2002
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053380699N
Двоканална Работна Станица, WR 2002, DSX80 / WP80, 300 W, 550°C, Weller
2.045,51
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WXD2020
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053429399N
Двоканална Работна Станица, WXD 2020, 200 W, 450°C, Weller
1.852,95
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WXR3031
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053502699N
3 Канална Работна Станица, WXR 3031, 600 W, 550°C, Weller
4.091,02
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA i-CON V4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 0ICV403A
4 Канална Работна Станица, i-CON VARIO 4A, 360 W, 550°C, Ersa
1.935,48
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA i-CON V2AP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 0ICV203AP
Двоканална Работна Станица, i-CON VARIO 2AP, 200 W, 450°C, Ersa
1.649,71
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD-917/SDS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZD-917 Soldering Station

Двоканална Станица за Лемење и Одлемување, ZD-917, 140 W, 480°C, Puctec

237,28
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZD-8917/SDS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZD-8917 Soldering/Desoldering

Двоканална Станица за Лемење и Одлемување, ZD-8917, 150 W, 480°C, Puctec

233,15
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ERSA i-CON1V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 0IC1100V
Двоканална Станица за Лемење и Одлемување, i-CON 1V, 80 W, 450°C, Ersa
570,29
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD-8915/DS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZD-8915 Desoldering Station

Дигитална Станица за Одлемување, ZD-8915, 90 W, 480°C, Puctec

139,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SR SL-916
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SL-916

Двоканална станица за лемење и одлемување со аналогна регулација на температурата.

371,92
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.