Станици на топол воздух

Производи на страна:
Страна 1 од 1
ZD-912/SRS
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: ZD-912 Soldering Station

Комбинирана Двоканална Работна Станица, ZD-912, 380 W, 480°C, Puctec

219,4
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZD-982/SRS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZD-982 Soldering Station

Комбинирана Двоканална Работна Станица, ZD-982, 380 W, 480°C, Puctec

205,64
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.WAD101
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 53266699
Дигитална Станица на Топол Воздух, WAD 101, 100 W, 550°C, Weller
1.206,23
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.WHA3000P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053334699N
Дигитална Станица на Топол Воздух, WHA 3000P, 600 W, 550°C, Weller
4.017,14
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WR2000A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053378699N
Дигитална Станица на Топол Воздух, WR2000A,, 250 W, 550°C, Weller
1.770,6
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD-8908/SRS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZD-8908 Hot Air

SMD Станица на Топол Воздух, ZD-8908, 300 W, 500°C, Puctec

79,09
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.