Станици за одлемување

Производи на страна:
Страна 1 од 1
RND 560-00264
Брзо инфо
(0)

Двоканална Станица за Лемење и Одлемување, 200 W, 500°C, RND

504,24
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WR2000D
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053379699N
Професионална Станица за Одлемување, WR2000D, 300 W, 550°C, Weller
1.770,6
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WXD2010
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: T0053428399N
Станица за Лемење / Одлемување, WXD2010, 255 W, 550°C, Weller
1.521,11
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RND 555-00003
Брзо инфо
(0)

SMD Станица на Топол Воздух, 555-00003, 300 W, 350°C, RND Lab

54,26
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KatalogMO_2015_2016
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.