Станици за лемење

Производи на страна:
Страна 1 од 3
WEL.WS81
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 53250699
Станица за Лемење, Аналогна, 80 W
381,49
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SR SL-20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SL-20
Станица за Лемење, Аналогна, 50 W
85,15
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SR SL-30
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SL-30
Станица за Лемење, Дисплеј, 50 W
110,07
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
HQ-SOLDER/30
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SOIR48DI
Станица за Лемење, Дисплеј, 50 W
61,13
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WX1010
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: T0053418399N
Станица за Лемење, Дигитална, 120 W, x1
928,9
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WX2021
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 53422699
Станица за Лемење, Дигитална, 240 W, x2
1.476,3
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WX2020
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WEL.WX2020
Станица за Лемење, Дигитална, 240 W, x2
1.379,42
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WX1012
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053427399N
Станица за Лемење, Дигитална, 65 W, x1
1.006,41
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WX1011
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: 53419699
Станица за Лемење, Дигитална, 240 W, x2
995,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZD-99/SS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZD-99 48W Soldering Station

Станица за Лемење, Аналогна, 48 W

22,7
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD-931/SS
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: ZD-931 Soldering Station

Станица за Лемење, Дигитална, Дисплеј, 48 W

59,84
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.WX2/CU
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053420399N
Станица за Лемење, Дигитална, 240 W, x2
723,01
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD-8901
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZD-8901

Станица за Лемење, Дигитална, 40 W

220,34
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZD-929B/SS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZD-929B Soldering Station

Станица за Лемење, Аналогна, 48 W

61,07
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.WT1H
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053435699N
Станица за Лемење, x1-Unit, 150 W
450,52
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.