Bluetooth слушалки

SWX-BLUEHS00BL
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
Код од Произв.: HPBT1100BK

Слушалки, Bluetooth, за на Уво, Микрофон, Вградена Батерија

21,87
(вклучено ДДВ): 0
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Bluetooth слушалки кои ви овозможуваат да правите повици и да слушате музика на максимално растојание од 10 метри од паметниот телефон или било кој друг Bluetooth уред. Се карактеризира со копчиња на допир за менување на песни или прилагодување на јачината на звукот. Кога не се користи, овој стилски мултимедијален додаток може да се склопи за поедноставно чување.

 

Карактеристики:

  • Време на работа до 10 часа
  • Копчиња на допир
  • Мали со можност за склопување
  • Ултра чист звук за супериорно аудио искуство
  • Влезна конекција: 1x 3.5mm
  • Bluetooth верзија: v4.1
  • Интегрирана батерија: Lithium-Ion
Работен опсег 10 m
Време на Работа: ± 10 h
Тежина 317 g
Bluetooth® верзија 4.1
Боја
 црна
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.