Бакарни мрежи

Производи на страна:
Страна 1 од 3
FLUKE TS19
Брзо инфо
(0)
Тестер, Телефонска Линија
165,71
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE TS30
Брзо инфо
(0)
Тестер, Телефонска Линија
318,86
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE CIQ-RJA
Брзо инфо
(0)
Модуларен Адаптер, CableIQ , Fluke Network Tester
86,86
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GREENLEE NC500
Брзо инфо
(0)
Тестер за Структурно Каблирање
386,28
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE CIQ-100
Брзо инфо
(0)
Квалификатор на Кабли, CableIQ , Fluke Network Tester
2.299,51
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE CIQ-IDK57
Брзо инфо
(0)
Комплет од Идентификатори, CableIQ , Fluke Network Tester
429,71
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE CIQ-IDK24
Брзо инфо
(0)
Комплет од Идентификатори, CableIQ , Fluke Network Tester
429,71
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE CIQ-WM
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Мапирање , CableIQ , Fluke Network Tester
181,71
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE CIQ-KIT
Брзо инфо
(0)
Комплет за Oдржување, CableIQ , Fluke Network Tester
3.174,57
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE DSX2-5000I
Брзо инфо
(0)
DSX Анализатор на Кабли, Верификатор за LAN Кабли и WiFi
13.644
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE DSX2-8000
Брзо инфо
(0)
DSX Анализатор на Кабли, Верификатор за LAN Кабли и WiFi
15.851,63
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE TS54
Брзо инфо
(0)
Тестер, Телефонска Линија, Напреден
769,14
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NETSC.LSPRNTR300
Брзо инфо
(0)
PoE Верификатор на Кабли, TDR, Податоци, LAN
432,81
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P3365
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 3365
Мрежен Тестер, Верификатор на Кабли, RJ45, RJ11, со Мултиметар
59,68
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LT-101
Брзо инфо
(0)
Мрежен Тестер, Верификатор на Кабли, RJ45, RJ11, RJ12, BNC
24,14
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.