Мерачи на електромагнетни полиња

Производи на страна:
Страна 1 од 1
EME GUARD
Брзо инфо
(0)
ЕМФ Тестер, 27 MHz÷40 GHz
2.226,98
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON EMF-839
Брзо инфо
(0)
ЕМФ Тестер, 3 GHz
1.195,12
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON EMF-828
Брзо инфо
(0)
ЕМФ Тестер, 30 Hz÷300 Hz
171,13
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EXTECH 480846
Брзо инфо
(0)
ЕМФ Тестер, 8 GHz
720,49
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH EMF450
Брзо инфо
(0)

ЕМФ Тестер, 3.5 GHz.

293,07
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.