Мерачи на бучава

Производи на страна:
Страна 1 од 1
TECPEL DSL-336
Брзо инфо
(0)
Калибратор за Бучава, DSL-336, 94dB, 114dB, Tecpel
240
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON SC-942
Брзо инфо
(0)
Калибратор за Бучава, SC-942, 94dB, 114dB, Lutron
243,34
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P8010
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 8010
Калибратор за Бучава, P8010, 94dB, 114dB, PeakTech
146,93
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH 407760
Брзо инфо
(0)
Снимач на Бучава, USB, 30 - 130 dB
240,49
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH SDL600
Брзо инфо
(0)
Снимач на Бучава, 30 - 130 dB
590,09
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON SL-4012
Брзо инфо
(0)
Мерач на Ниво на Звук, 30 - 130 dB, RS232
212,16
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON SB-01
Брзо инфо
(0)
Ветробран за Микрофон
6,86
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P5175
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5175
Мерач на Ниво на Звук, 40 - 130 dB
37,47
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P8005
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 8005
Мерач на Ниво на Звук, 30 - 130 dB
198,99
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH SL400
Брзо инфо
(0)
Личен Дозиметар за Бучава, 30 - 140 dB, 20Hz - 8kHz
782,31
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT352
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT 352

Мерач на Ниво на Звук, 30 - 130 dB.

122,03
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN SW2000
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SW 2000

Мерач на Ниво на Звук, 25 - 136 dB, Class 2.

1.346,4
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN SU130
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SU 130

Мерач на Ниво на Звук, 30 - 130 dB, Class 2.

130,56
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN SW1000
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SW 1000

Мерач на Ниво на Звук, 20 - 134 dB, Class 1.

2.193
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.