Мерачи на температура и влага

Производи на страна:
Страна 1 од 4
EXTECH RHT20
Брзо инфо
(0)
Термохигрометар, Термометар, Хигрометар
143,83
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EXTECH RHT10
Брзо инфо
(0)
Термохигрометар со USB, Термометар, Хигрометар
78,64
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET M1140
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: M1140
Термохигрометар со Етернет и МиниДИН влез, Термометар, Хигрометар
951,56
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET S3120E
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: S3120E
Термохигрометар со Етернет, GSM, USB, Термометар, Хигрометар
177,01
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P5180
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5180
Термохигрометар со USB, Термометар, Хигрометар
99,66
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
COMET F9000
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: F9000
Држач на зид за Логер, Термохигрометар, Термометар, Хигрометар
24,94
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET U3120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: U3120
Термохигрометар со USB-C, Термометар, Хигрометар
295,31
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH SD700
Брзо инфо
(0)
Термохигрометар, Мерач на Притисок, Термометар, Хигрометар
320,31
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET MS6D
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MS6D
Универзален Снимач, Мониторинг, 16-канали, Температура, Влага, Притисок, CO2, V, I, Импулс, …
1.345,31
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH TH10
Брзо инфо
(0)
Снимач на Температура, USB, Термометар
61,77
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
COMET G0241
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: G0241
Снимач на Температура со Принтер, Двоканален, x2 Бинарни Влезови, -90 to +260 °C, Термометар
925,31
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET M1200E
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: M1200E
Снимач на Температура, Четириканален, K/J/S/B/T/N Сонда, Термометар
548,63
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON MS-7003
Брзо инфо
(0)
Тестер, Влага, Температура, Дрво, Бетон
159,89
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LUTRON PMS-714
Брзо инфо
(0)
Тестер, Влага, Температура, Дрво, Бетон
191,5
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LUTRON PMS-713
Брзо инфо
(0)
Тестер, Влага, Температура, Дрво, Бетон
142,93
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.