LCR декади

Производи на страна:
Страна 1 од 1
METREL MA-2705
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA 2705
Индуктивна Декада за Подрачје, 1H
295,65
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P3270
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 3270
Индуктивна Декада со Вртливи Преклопници, 10H
241,1
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MA-2405
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA 2405
Капацитивна Декада за Вредности, 100pF-100nF
276,77
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P3275
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 3275
Капацитивна Декада со Вртливи Преклопници, 10uF
221
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MA-2115
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA 2115
Отпорничка Декада, 10MΩ, Резолуција 1Ω
226
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MA-2115S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA 2115S
Отпорничка Декада, 1MΩ, Резолуција 0,1Ω
242,91
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P3265
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 3265
Отпорничка Декада со Вртливи Преклопници, 10MΩ
147,96
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.