Функциски генератори

Производи на страна:
Страна 1 од 2
SIG. SSG3021X
Брзо инфо
(0)

RF сигнал генератор, 9kHz - 2.1GHz, 0.01Hz, 5".

2.293,85
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SIG. SSG3032X
Брзо инфо
(0)

RF сигнал генератор, 9kHz - 3,2GHz, 0.01Hz, 5".

4.015,1
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SIG. SSG5040X
Брзо инфо
(0)

RF сигнал генератор, 9kHz - 4GHz, 0.01Hz, 5".

5.765,31
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SIG. SSG5060X
Брзо инфо
(0)

RF сигнал генератор, 9kHz - 6GHz, 0.01Hz, 5".

7.908,67
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK SFG-1013
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SFG-1013
DDS Функциски Генератор, SFG-1013, 1x 3MHz, GW Instek
284,05
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GFG-8255A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GFG-8255A
Аналоген Функциски Генератор, GFG-8255A, 1x 5MHz, GW Instek
598,42
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK SGF-1003
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SGF-1003
DDS Функциски Генератор, SFG-1003, 1x 3MHz, GW Instek
254,15
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK MFG-2260M
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MFG-2260M
ARB Функциски Генератор, MFG-2260M, 2x 60MHz, GW Instek
813,08
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK MFG-2120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MFG-2120MA
ARB Функциски Генератор, MFG-2120, 1x 20MHz, GW Instek
623,7
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK MFG-2110
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MFG-2110
ARB Функциски Генератор, MFG-2110, 1x 10MHz, GW Instek
518,92
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK AFG-2012
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AFG-2012

ARB Функциски Генератор, AFG-2012, 1x 12MHz, GW Instek

415,82
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
INSTEK MFG-2230M
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MFG-2230M

ARB Функциски Генератор, 2x30MHz, GW Instek.

610,09
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SIG. SDG2082X
Брзо инфо
(0)

ARB Функциски Генератор, SGD-2082X, 2x 80MHz, 1.2GS/s, Siglent

700,91
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SIG. SDG6022X
Брзо инфо
(0)

ARB Функциски Генератор, SGD-6022X, 2x 200MHz, 2.4GS/s, Siglent

1.502,08
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SIG. SDG1032X
Брзо инфо
(0)

ARB Функциски Генератор, SGD-1032X, 2x 30MHz, 150MS/s, Siglent

356,19
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.