Микрофони

Производи на страна:
Страна 1 од 2
KN-MICW620
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KN-MICW621
Безжичен Микрофонски Систем, 16 Канали, 6.35mm / XLR
137,41
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KN-MICW631
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: MPWL631BK
Безжичен Микрофон Пилотка, 16 Канали
58,46
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KN-MICW611
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MPWL611BK
Безжичен Микрофонски Систем, 2 Канали, 6.35mm / XLR
122,87
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KN-MICW512
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KN-MICW512
Безжичен Микрофонски Систем, 1 Канал, 6.35mm / XLR
68,64
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-MICW621
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MPWL621BK
Безжичен Микрофонски Систем, 16 Канали, 6.35mm / XLR
137,41
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-MICW512
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MPWL500BK

Безжичен Микрофонски Систем, 1 Канал, 6.35mm

63,59
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-MICW513
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MPWL200BK

Безжичен Микрофонски Систем, 20 Канали, 6.35mm

58,47
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KN-MICTABLE10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MPST05BK
Држач за Микрофон, Трипод, Маса
4,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KN-MICCLAMP2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MPCL10BK
Штипка за Микрофон, Црна
2,06
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-MICSTAND01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MPST10BK
Држач за Микрофон, Трипод, 95 - 165 mm, 1 kg
20,56
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MICR.CAPAC.MINI
Брзо инфо
(0)
Микрофон, Мини, Капацитивен, 9.4 mm
1,17
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MICR.CAPAC.MINI2
Брзо инфо
(0)
Микрофон, Мини, Капацитивен, 6 mm
1,72
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MICR.CAPAC.MINI3
Брзо инфо
(0)
Микрофон, Мини, Капацитивен, 4.5 mm
2,68
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MICR.CAPAC.MINI4
Брзо инфо
(0)
Микрофон, Мини, Капацитивен, 25 mm
3,99
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
HQ-MIC01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MPWD01BK
Микрофон, Динамички, 6.35mm, 5 m
4,06
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.