Микрофони

Производи на страна:
Страна 2 од 2
KN-MIC50
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MPWD50BK
Микрофон, Динамички, 6.35mm, 5 m
13,74
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KN-MIC50C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MPWD50CBK
Микрофон, Динамички, 6.35mm, 5 m
18,64
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KN-MIC15
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MPWD15BK
Микрофон, Динамички, 6.35mm, 5 m
5,3
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.