Лабораториски напојувања

Производи на страна:
Страна 1 од 2
INSTEK SPD-3606
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SPD-3606
Лабораториско Напојување, 3 Канали, 30 VDC, 6 A
1.001,55
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK SPS-1820
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SPS-1820
Лабораториско Напојување, 1 Канал, 18 VDC, 20 A
602,49
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GPS-2303
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GPS-2303
Лабораториско Напојување, 2 Канали, 30 VDC, 3 A
532,2
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HYELEC HY3010E
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HY3010E
Лабораториско Напојување, 1 Канал, 30 VDC, 10 A
137,41
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GPS-3030D
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GPS-3030D
Лабораториско Напојување, 1 Канал, 30 VDC, 3 A
289,08
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NINGBO PS23023DL
Брзо инфо
(0)
Лабораториско Напојување, 2 Канали, 30 VDC, 3 A
205,64
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P6080A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 6080 A
Лабораториско Напојување, 1 Канал, 15 VDC, 3 A
82,39
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P6215
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 6215

Лабораториско Напојување, 4 Канали, 30 VDC, 5 A, 345W.

449,59
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P6125
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 6125

Лабораториско Напојување, 1 Канал, 15 V-AC/DC, 5 A

229,42
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HYELEC HY3003
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HY3003
Лабораториско Напојување, 1 Канал, 30 VDC, 3 A
92,4
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HYELEC HY3020E
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HY3020E

Лабораториско Напојување, 1 Канал, 30 VDC, 20 A

213,14
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P6135
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 6135
Лабораториско Напојување, 1 Канал, 30 VDC, 3 A
140,93
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
POWLAB 605
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: POWERLAB 60V-5A
Лабораториско Напојување, 1 Канал, 60 VDC, 5 A
128,9
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
POWLAB 303D
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: POWERLAB-303D-II
Лабораториско Напојување, 1 Канал, 30 VDC, 3 A
136,02
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P6227
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 6227
Лабораториско Напојување, 1 Канал, 60 VDC, 6 A
150,63
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.