Лабораториски напојувања

Производи на страна:
Страна 2 од 2
HYELEC PS28A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PS28A

Лабораториско Напојување, 1 Канал, 15 VDC, 2 A

30,95
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
HYELEC HY3005E
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HY3005E

Лабораториско Напојување, 1 Канал, 30 VDC, 5 A

84,73
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
INSTEK SPS-3610
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SPS-3610

Лабораториско Напојување, 1 Канал, 36 VDC, 10 A

602,49
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PCW07B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCW07B

DC Напојување, 1 Канал, 50 VDC, 3 A, Лабораториско

80,51
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P6130
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 6130

Лабораториско Напојување, 1 Канал, 15 V-AC/DC, 10 A

302,23
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GPS-4303
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GPS-4303
Лабораториско Напојување, 4 Канали, 30 VDC, 3 A
591,02
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HYELEC HY3005D
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HY3005D
Лабораториско Напојување, 1 Канал, 30 VDC, 5 A
116,23
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P6225A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 6225 A
Лабораториско Напојување, 1 Канал, 30 VDC, 5 A
103,48
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND320-KA3005D
Брзо инфо
(0)
Лабораториско Напојување, 1 Канал, 30 VDC, 5 A
99,73
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P6210
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 6210
Лабораториско Напојување, 4 Канали, 30 VDC, 5 A
294,72
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HYELEC HY3003E
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HY3003E

Лабораториско Напојување, 1 Канал, 30 VDC, 3 A

72,21
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
INSTEK GPP-2323
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GPP-2323

Лабораториско Напојување, 2 Канали, 32 VDC, 3 A

777,24
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MA-4852
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA 4852
Програмабилно Напојување, 33 VAC, 46 VDC, 6 A
423,23
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK PSS-2005
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PSS-2005
Програмабилно Напојување, 20V, 5A
625,97
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.