Столни мултиметри

Производи на страна:
Страна 1 од 1
INSTEK GDM-8255A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDM-8255A
Лабораториски Mултиметар, 5.5 Цифри, Лабораториска Употреба, Теренска Употреба
833,49
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDM-8351
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDM-8351
Лабораториски Mултиметар, 5.5 Цифри, Лабораториска Употреба, Теренска Употреба
538,65
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P4090
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 4090
Лабораториски Mултиметар, 4.5 Цифри, True-RMS, Лабораториска Употреба, Теренска Употреба, Батериско Напојување
301
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDM9061
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDM-9061

Лабораториски Mултиметар, 6.5 Цифри, LAN, USB.

1.242,86
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDM9060GP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDM-9060GP

Лабораториски Mултиметар, 6.5 Цифри, GPIB, LAN, USB.

1.291,63
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDM9061GP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDM-9061GP

Лабораториски Mултиметар, 6.5 Цифри, GPIB, LAN, USB.

1.444,72
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SIG. SDM3065X
Брзо инфо
(0)

Лабораториски Mултиметар, 6.5 Цифри, Лабораториска Употреба, Теренска Употреба.
 

819,91
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SIG. SDM3055
Брзо инфо
(0)

Лабораториски Mултиметар, 5.5 Цифри, Лабораториска Употреба, Теренска Употреба.

558,11
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SIG. SDM3045X
Брзо инфо
(0)

Лабораториски Mултиметар, 4.5 Цифри, Лабораториска Употреба, Теренска Употреба.

439,11
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.