Осцилоскопи

Производи на страна:
Страна 1 од 5
TEK-TCPA300
Брзо инфо
(0)

Засилувач за AC/DC струјна сонда за осцилоскоп, 100MHz

2.966,1
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 123B/S
Брзо инфо
(0)
Oсцилоскоп ,Индустриски, Преносен, Мултиметар, 2 x 20 Mhz, CAT IV 600V, 5.7 '' LCD, Fluke
3.068,57
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 124B/S
Брзо инфо
(0)
Oсцилоскоп ,Индустриски, Преносен, Мултиметар, 2 x 40 Mhz, CAT IV 600V, 5.7 '' LCD, Fluke
3.554,29
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TEK-TDS3032C
Брзо инфо
(0)
Дигитален Осцилоскоп, TDS3032C, 2x 300MHz, 2.5GSPS, Tektronix
5.735
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TEK-TDS3014C
Брзо инфо
(0)
Дигитален Осцилоскоп, TDS3014C, 2x 100MHz, 1.2GSPS, Tektronix
4.742
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TEK-TDS1002B
Брзо инфо
(0)
Дигитален Осцилоскоп, TDS1002B, 2x 60MHz, 1GSPS, Tektronix
1.034
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TEK-TDS3052C
Брзо инфо
(0)
Дигитален Осцилоскоп, TDS3052C, 2x 500MHz, 5GSPS, Tektronix
8.273
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TEK-TDS1012B
Брзо инфо
(0)
Дигитален Осцилоскоп, TDS1012B, 2x 100MHz, 0.5GSPS, Tektronix
1.242
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TEK-TDS1001B
Брзо инфо
(0)
Дигитален Осцилоскоп, TDS1001B, 2x 40MHz, 0.5GSPS, Tektronix
846
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TEK-DPO2012
Брзо инфо
(0)
Дигитален Осцилоскоп, DPO2012, 2x 100MHz, 1GSPS, Tektronix
2.350
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TEK-MSO2012
Брзо инфо
(0)
Дигитален Осцилоскоп, MSO2012, 2x 100MHz, 1GSPS, Tektronix
3.320
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PO SCOPE/M1-KIT
Брзо инфо
(0)

Oсцилоскоп за на Компјутер, 1MHz, со спектрален анализатор, логички анализатор, снимач (рекордер), PO SCOPE/M1-KIT.

156,74
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TEK-DPO2014
Брзо инфо
(0)
Дигитален Осцилоскоп, DPO2014, 4x 100MHz, 1GSPS, Tektronix
2.850
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TEK-TDS2022C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TDS2022C
Дигитален Осцилоскоп, TDS2022C, 2x 200MHz, 2GSPS, Tektronix
1.421
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TEK-DPO4102B-L
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DPO4102B-L
Дигитален Осцилоскоп, DPO4102B-L, 2x 1GHz, 5GSPS, Tektronix
7.910
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.