Специјални клешти

Производи на страна:
Страна 1 од 1
METREL MD-9235
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MD 9235
True-RMS Струјна Клешта, AC-A+W+F, TRMS
217,09
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P1660
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 1660
True-RMS Струјна Клешта, Три Фазна, AC-A, 1000 A
150,65
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.