Мерен прибор

Производи на страна:
Страна 1 од 24
FLUKE VPS210-G
Брзо инфо
(0)
Сонда, Oсцилоскоп, Сива, 200 Mhz, 600 V CAT III / 1000 V CAT II, Rated 10:1, Fluke
306
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE VPS210-R
Брзо инфо
(0)
Сонда, Oсцилоскоп, Црвена, 200 Mhz, 600 V CAT III / 1000 V CAT II, Rated 10:1, Fluke
306
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-M71236
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SH 100A/60mV
Струен Шант, 100 A/60 mV
43,34
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-M71231
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SH 30A/60mV
Струен Шант, 30 A/60 mV
43,34
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-M7123G
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SH 1000A/60mV
Струен Шант, 1000 A/60 mV
143,28
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CEWE-SH150A
Брзо инфо
(0)
Струен Шант, 150 A/60 mV
42,29
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RH-KL30R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KLEPS 30 rot / red
Штипка, Aдаптер, 4 mm, Црвена, Hirschmann
5,16
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PJP-2403
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 7039-MI
Адаптер, BNC, Женско / Женско
0,82
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PJP-2405
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 7041-MI
Адаптер, BNC, Машко / 2 x Женско
1,34
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LUTRON SWU801-W
Брзо инфо
(0)
Cофтвер, CD, WIN95, WIN 98, 2000, XP, VISTA, Lutron
49,55
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FUJ-SH10A
Брзо инфо
(0)

Current Shunt, 10 A/50 mV, Class 1.

25,42
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE FVF-BASIC
Брзо инфо
(0)
Cофтвер, Kабел, IR-USB, Fluke
258,29
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE FVF-SC2
Брзо инфо
(0)
Cофтвер, Kабел, IR-USB, Fluke
427,43
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE F2279339
Брзо инфо
(0)
Oсигурувач, 315 mA, 6.3 x 32 mm, Fluke 150x
24
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE F2002234
Брзо инфо
(0)
Oсигурувач, 50 mA, 8.5 x 8 mm, Fluke 72x, Fluke 724 / Fluke 725
21,36
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.