Модуларни инструменти

Производи на страна:
Страна 1 од 2
AHL MA2890-9
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA28909
Мерен Инструмент, Логер, 32 Канали, USB, RS232
2.351,44
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL MA2450-1L
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA24501L
Mерен Инструмент, Компактен, 4 Канали, 35 Мерни Опсези, A/D Конвертор
216,38
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL MA2490-1L
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA24901L
Mерен Инструмент, Компактен, 8 Канали, 65 Мерни Опсези, A/D Конвертор
298,08
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL MA2490-2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA24902A
Mерен Инструмент, Компактен, 4 Канали, 65 Мерни Опсези, A/D Конвертор
436,08
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA1945-DK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA1945DK
Ethernet Приклучен Кабел, RJ45(10/100base-T)-ALMEMO® конекција, 1.5m length
314,64
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FTA05L0050H
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FTA05L0050H
Tемпературна Cонда, K-тип, NiCr-Ni, class 1, (-200 +500)°С, 0.8s
173,6
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FVA614
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FVA614
Meтео Cонда за Hасока на Bетер, (0–360)˚, ±5˚, (-30+70)˚C, Ahlborn FVA614
1.102,62
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FNA124L0100H
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FNA124L0100H
Tемпературна Cонда, NTC, (-20 +100)°С, 10s, Ahlborn FNA124L0100H
199,41
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FPA106L0100H
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FPA106L0100H
Tемпературна Cонда, PT100, Класа B, Убодна, (70 +500)°С, 0.8s, AHL FPA106L0100H
197,06
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA1312NA1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA1312NA11
Адаптер за Hапојување за ALMEMO, 220V-AC, 12V-DC, 200mA, Ahlborn ZA1312NA1
92,67
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA9601-FS1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA9601FS1
Конектор за DC mA, 32mA DC, 1µA, ±0.1%, Ahlborn ZA9601-FS1
37,54
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA9000-FS0
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA9000FS0
Конектор за DC, mV, 55mV-DC, (-10 +55)°C, 2.5V, Ahlborn ZA9000-FS0
33,12
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA9000-FS3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA9000FS3
Конектор за DC Напон, 2.6V-DC, ±0.1%, (-2.6 до +2.6)°C, 0.1mV, Ahlborn ZA9000-FS3
33,12
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA9400-FSJ
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA9400FSJ
Конектор за J-тип на Сонда на ALMEMO, Fe-CuNi, J-Тип, (-200 +1000)°C, 0.1K, Ahlborn ZA9400-FSJ
48,58
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA9040-FS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA9040FS
Конектор за NTC Сензор, Ntc, N Tип, (-50 +125)°C, 0.01К, Ahlborn ZA9040-FS
33,12
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.