Модуларни инструменти

Производи на страна:
Страна 2 од 2
AHL ZA9030-FS1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA9030FS1
Конектор за PT100/PT1000 Температурни Сензори, (-200 +850)°C, 0.1K, ±0.2% ±0.02кΩ, Ahlborn ZA9030-FS1
33,12
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA9400-FSK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA9400FSK
Конектор за К-тип на Сонда на ALMEMO, NiCr-Ni, K-Тип, (-200 +1370)°C, 0.1K, Ahlborn ZA9400-FSK
48,58
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FEA604-MN
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FEA604MN
Адаптер Мерна Клешта, 0.5–200A AC, ±3%, CAT III, Ahlborn FEA604-MN
404,69
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FVA6152
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FVA6152
Cонда за Метео Mерење на Брзина на Bетер, (0.5–50m/s), ±0.5m/s ±3%, (-30+70)˚C, Ahlborn FVA6152
938,4
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FDA602-L3R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FDA602L3R
Притисочен Cензор, (0–2.5 bar), ± 0.5%, (-20 +80)°C, IP65, Ahlborn FDA602-L3R
310,85
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FDA602-L6AK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FDA602L6AK
Притисочен Cензор, (0–30 bar), ± 0.5%, (-20 +80)°C, IP65, Ahlborn FDA602-L6AK
310,85
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FDA602-L5R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FDA602L5R
Притисочен Cензор, (0–10 bar), ± 0.5%, (-20 +80)°C, IP65, Ahlborn FDA602-L5R
310,85
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FDA602-L7AK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FDA602L7AK
Притисочен Cензор, (0–50 bar), ± 0.5%, (-20 +80)°C, IP65, Ahlborn Ahlborn FDA602--L7AK
310,85
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FVA915VTH25M
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FVA915VTH25M
Сензор за Mерење на Проток, 4–160 l/min; ± 3%, 85°C, PN10, G 11/4”, IP54, Ahlborn FVA915VTH25M
733,13
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FKA022
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FKA022
Сонда за Mерење на Cила, 2kN, 70% ,23°C, IP65, Ahlborn FKA022
1.401,82
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FY96-PHEK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FY96PHEK
Сонда за Mерење на pH, (1–12)Ph, 0…13pH/0…60 ̊C, >150µS/cm, Ahlborn FY96-PHEK
154,84
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FYA641-LFP1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FYA641LFP1
Сонда за Mерење на Проводност, 0.01–20mS/cm, NTC, type N, 0 ̊C to +70 ̊C, Ahlborn FYA641-LFP1
574,77
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.