Други мерачи на неелектрични големини

Производи на страна:
Страна 1 од 10
PKT-P5315
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5315

PH метар за лабораториска употреба

36,33
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TECPEL PH-707
Брзо инфо
(0)

PH метар за мерења на PH вредности на почва.

62
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON PH-222
Брзо инфо
(0)
pH Mетар, Облик на Пенкало, 14.00 pH
81,93
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TECPEL PH-870
Брзо инфо
(0)
Микропроцесорски pH Mетар, 14.00 pH
159
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH PH 220-C
Брзо инфо
(0)
Водоотпорен pH Mетар, 14.00pH
179,8
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P5305
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5305
pH Mетар, Облик на Пенкало, 14.00 pH
45,76
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P5310A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5310 A

pH Mетар, 14.00 pH

79,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P5305A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5305 A

pH Mетар, Облик на Пенкало, 14.00, ATC.

38,61
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TECPEL PE-148
Брзо инфо
(0)
Резервна pH Електрода, pH Метар, PH870, 0-14 pH
34
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON PE-12
Брзо инфо
(0)
Резервна pH Електрода, pH Метар, PH222
42,44
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EXTECH EC505
Брзо инфо
(0)
Резервна pH Електрода, pH Метар, EC500
70,76
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH EC510
Брзо инфо
(0)
Комплет за Испитување на Течности, (Спроводливост, pH,TDS, Соленост, Температура)
213,52
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P5306
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5306

Комплет за Испитување на Течности, (Спроводливост, pH, Температура), АTC.

48,86
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P5305PR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5305 A PR

Резервна pH електрода

16,42
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LUTRON RGB-1002
Брзо инфо
(0)
RGB Aнализатор
639,81
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.